Nieuws


Eindelijk lente! Trends voor de tuin

Gepubliceerd op:
Het is heerlijk als je woning een tuin of een mooi balkon heeft waar je uren kan zitten. Nu de zon eindelijk gaat schijnen is het tijd om alles wat aan de buitenkant zit aan te pakken. Het binnen naar buiten brengen.  Met je handen in de aarde en daarna met je voeten omhoog in de …
Lees verder

Eén van onze leden vertelt op Radio 1 !

Gepubliceerd op:
Eén van onze leden vertelde op Radio 1 hoe ze al jaren naar grote tevredenheid gebruik maakt van Nationale Huizenruil. Heb jij al plannen voor deze zomer?..... Luister hier  het fragment van 3 minuten.  
Lees verder

Nationale Huizenruil bij RTL Nieuws

Gepubliceerd op:
Bekijk hoe we aan RTL Nieuws uitleggen waarom huizenruil steeds interessanter wordt voor veel mensen ! Klik hier
Lees verder

Poets je profiel op !

Gepubliceerd op:
Je hebt je aangemeld bij Nationale Huizenruil, hoe ga je dan verder? Je wilt natuurlijk dat mensen naar jouw huis kijken en vervolgens met hen tot een ruil komen. In dit artikel geven we je wat tips over hoe jij ervoor kan zorgen dat jouw huis aantrekkelijk wordt voor de andere ruilers.  …
Lees verder

Gepubliceerd op:
Lees verder

Uit met je kids - voor bijna helemaal niks

Gepubliceerd op:
Met het gezin leuke dingen doen, is al gauw een aanslag op de portemonnee. Ervan uitgaande dat een gemiddeld gezin uit vier personen bestaat, hangt aan menig entree van attractieparken een prijskaartje van ongeveer €130,- euro. En dan ben je met je gezin alleen nog maar binnen. Maar dat …
Lees verder

De beste foto's

Gepubliceerd op:
Je bent druk bezig met het invullen van je profiel op Nationale Huizenruil. Je wilt natuurlijk dat jouw profiel er bovenuit steekt. Je wilt dat de andere gebruikers interesse krijgen in een ruil met jou, want dan kan jij ook goedkoop op vakantie of een weekendje weg. Een belangrijk onderdeel van …
Lees verder

Nazomeren

Gepubliceerd op:
Begin september tot half november breekt de periode van de nazomer  aan. We kennen deze fase van de natuur ook wel onder de naam Sint-Michielszomer of als Oude Wijvenzomer. Hoe dan ook, het is een fantastische periode om de natuur in te trekken. De herfst heeft zijn intrede al gedaan en de …
Lees verder

Herfstmaand

Gepubliceerd op:
Meteorologisch gezien is de herfst officieel begonnen. De kinderen zijn weer naar school en het dagelijkse leven komt alweer aardig op gang. Meestal kent september nog een aantal mooie nazomerdagen. Er valt dus nog volop te genieten van het buitenleven tijdens de herfstmaand. Voor inspiratie kan …
Lees verder

Coole tips voor warme dagen

Gepubliceerd op:
De zon heeft Nederland gevonden! Voor de ervaring van een hittegolf hoef je even niet naar het buitenland. Het is namelijk tropisch warm in Nederland. Sommige mensen vinden dat heerlijk, anderen weten niet hoe ze de dagen en nachten moeten doorkomen. Je kunt natuurlijk alle ramen en deuren …
Lees verder